Ofis Ses Yalıtımı | Çalışma Odaları Akustik Düzenleme | Ses Kesici Akustik Kumaş

Ofis Akustik Düzenleme

Akustik Düzenleme akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Çalışanlarınızın dikkatinin dağılmaması ve işe odaklana bilmesi için iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmanız iş verimini arttıracaktır. Ofis akustik düzenleme ses yalıtımı yaparak istenmeyen rahatsız edici seslerin dışarı’da kalmasını sağlayabilirsiniz. ses ölçeğini akustik kumaşla zemin ses yalıtım malzemeleri kumaş kaplı tavan duvar panelleri sayesinde azaltabilirsiniz.İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen gürültü iş hayatında’da olumsuz etkileri vardır.Ofis akustik düzenleme yaparak bu problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz.

ofis_akustik_tavan_kaplamaofis_akustil_tavan_uygulamasi
Ofisleriniz için kullanılacak ofis akustik düzenleme ürünleri akustik kumaş kaplı paneller ile oluşmaktadır.Yanmaz,kokmaz özellikleri olan akustik ses yalıtım panelleri ürünleri nem ve küflenme gibi problemler çıkartmamaktadır.Sesleri emme özelliği olan ve sesi düzenleyen ses yalıtım ürünleri akustik kumaş panel , kumaş kaplı tavan paneli, akustik keçe kumaş tekno touch , kanopi ve baffle asma tavan panelleri olarak çeşitlilik göstermektedir.

ofis_ses_yalitimiofis_akustik_ses_yalitimi

 

Her ürünün kullanım alanına göre farklılıkları vardır.ihtiyaç duyduğunuz alan doğrultusunda malzeme seçimi yapılmalıdır.Bu malzemelerin uygulanabilmesi için doğru bir seçime ihtiyacınız var.

ofis_kumas_panel_kaplamaofis_masa_ara_bolucu_panel

Ofis Akustik ses yalıtımı Alanında profesyonel olan firmamız ile iletişime geçerek gürültü etmenini ortadan kaldırabilir çalışanlarınıza kaliteli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri