Akustik Oda Kitleri | Akustik Ses Titreşim Düzenleyiciler | Ses Kesici Akustik Kumaş

Akustik Oda Kiti

Akustik Panel akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Akustik Oda Kitleri, kumaş kaplı akustik panellerin, odanın belirli köşelerine dekoratif ebat ve boyutlarda yayılarak, ses dalgalarının eko, çınlama, yanması yapmalarını engelleyen akustik ürünlerdir. Takım halinde satılan bu ürün, oda içerisinde uygun alanlara konumlandırılarak al frekanstaki ses dalgalarının emilmesini sağlar. Akustik oda kitleri size ve stüdyolarınıza özel akustik değerleri ile A-kalite seviyesinde programlanarak tasarlanmıştır.

Akustik Oda Kiti Stüdyo Uygulaması

NRC değeri 1,05 olan C24’ler, B24’lere göre daha kalın olmaları sebebi ile alt frekansların da emilmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu ürün içeriğinde farklı yapılarda akustik kumaş panellerden oluşan Wall-12 ve Wall-16 adıyla 2 farklı set olarak üretilip satılmaktadır. Tüm odayı kaplamak odanızda sesin çok boğulmasına neden olmaktadır.

Müzik Odası Oda Kiti UygulamasıMüzik Odası Oda Kiti Uygulaması

Aksa Akustik olarak avrupa normlarında oda kitleri üretimi yapmaktayız ve avrupa normlarında profesyonel olarak üretim yapmaktayız. Bass frekansları tizler ve ses yutma katsayıları ayrıca hesaplanarak kitlerin yerleri ve malzeme kalınlık ve genişliği ayarlanmıştır. Akustik pano , Akustik düzenleme, Gürültü emici pano, Ses yutucu ve yansıtıcı paneller, akustik diffuser.

Oda Kiti UygulamasıOda Kiti

– Eko ve çınlamaları keser, alt frekanslarda da etkilidir

– Özel akustik kumaş ile kaplıdır-

– NRC: 1,05

– Alev almaz /Yanmazlık Firend  Sertifikalı ürünlerdir

– 110 ile 120 Kğ / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri