Bariyerli Bondex Süngerpan | Bondex Ses Yalıtım Süngeri | Ses Kesici Akustik Kumaş

Bariyerli Bondex Süngerpan

Akustik Süngerler akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Bondex süngerpanlar ses yalıtımında kullanılan ses yalıtım malzemelerindendir.Bondex süngerpanların yetersiz kaldığı ortamlarda bariyerli bondex süngerpan kullanılmaktadır.İki bondex süngerpan arasına ağır epdm ses bariyeri eklenerek bariyerli bondexpan sünger oluşturulmaktadır.Daha etkili bir ses yalıtım performasın elde etmek için kullanılan bariyerli bondex süngerpan epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılmaktadır.Bondex süngerpan ve ağır epdm ses bariyerinin bu iki yüksek yoğunluktaki malzemenin bir arada kullanılması, birleşimi ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlayabilmek mümkündür.

bariyerli-bondex-sungerpan2

Bariyerli bondexpan süngerlerin kullanım amacı seslerin bir ortamdan başka bir ortama iletilmesine engel olmaktır.Tavan, zemin ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilecek en iyi performansa sahip olan ses yalıtım malzemesidir.Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilebilir.

epdm-agir-bariyer-17

bariyerli-bondex-sunger

Ses yalıtımında etkili sonuçlar elde edebilmek için malzemenin kalınlık ve yoğunluk seçimi önemlidir.
Bondex süngerpanların arasındaki ses bariyeri dayanıklı bir malzemedir. Bariyerli bondex süngerpan  yanmazlık özelliği kazandırılmıştır.Bariyerli bondex süngerpan solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır.

P_20160616_175506

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir