Vicostic Flexi A50 Sünger - Panel | Ses Kesici Akustik Kumaş

Vicostic Flexi A50 Sünger

Akustik Süngerler akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Tasarımları ile dikkat çeken vicoustic flexi a50 sünger, flexi paneller arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Vicoustic Flexi A50 paneller, piyasada bulunan paneller arasında en başarılı akustik çözüm sunan malzemelerdendir. Flexi A50 süngerlerin özelliği olan yan yana uygulanabilir olması, priz ve benzeri aparatların görünmeden kullanılmasına olanak sağlar.

Vicoustic Flexi A50 Panel

Geniş kullanım alanlarına sahip olan flexi süngerler, konferans odalarında, prodüksiyon stüdyolarında, oditoryumlarda, kayıt yapılan stüdyolarda kullanılır. Vicoustic teknolojisi ile yüksek performans sunan flexi süngerler, çok yönlü kullanım imkanı da sunar.

Akustik Kare Sünger

Dekoratif tasarımlara sahip olan bu ürünler kesinlikle yan yana uygulandığında ek yerleri görünmemektedir.Ses yalıtımı sağlamasının yanı sıra uygulanan ortama güzel bir görsellik katmaktadır.Dar alanlarda kullanılacaksa orta ve yüksek frekanslar için en ideal yalıtım malzemelerindendir.

Vicoustic Flexi A50 Panel Uygulaması

Orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı flexi a50 sünger, kıvrımların kalınlığı arttıkça başarı oranının artmasına yardımcı olur. Kritik ve oldukça hassas olan yayın stüdyoları, kayıt alanları gibi mekanlarda flexi paneller kullanılmaktadır.

Vicoustic Flexi Sünger Akustik Kare A50 Panel Flexi A50 Panel

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri