İzmir Ses Yalıtım Panelleri | Akustik Paneller | Akustik Ses Yalıtım | Ses Kesici Akustik Kumaş

İzmir Ses Yalıtım Panelleri

Akustik Ses Yalıtım Panelleri akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Akustik Panel Nedir

İzmir Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik paneller kaliteli ses yalıtımı yapmanızı sağlayan ortamın akustiğine katkı sağlayan ses yalıtım malzemeleridir.Akustik paneller ile ortamın ses akustiğini iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz. Firmamızdan akustik panel alarak siz de istediğiniz mekanlarda ses akustiğini sağlayabilirsiniz. Akustik panel ortamda bulunan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması sonucunda rezonansa girmesini önleyen ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik paneldir. Akustik panel kumaş kaplı ve ahşap panel olmak üzere iki türe sahiptir.Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır. Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çıkarmaktadır.

İzmir Akustik Ses Geçirmez Paravan

İzmir Ara Bölücü Akustik Masa Seperatörü

 

Akustik paneller kullanım amaçları ve çeşitlerine göre türlere ayrılmaktadır. Farklı desenlerde ve farklı malzemelerden oluşan bir çok akustik panel bulunmaktadır. Akustik panellerin; kumaş kaplı, ahşap, akustik paravan, akustik difüzör panel, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan panel çeşitleri bulunmaktadır. Siz ihtiyacınıza en uygun olan panel çeşidini belirleyip, firmamıza bu yönde istekte bulunabilirsiniz. Firmamız akustik panellerin satışının yanında uygulamasını da sağlamaktadır.

İzmir Akustik Yankı Kesici Baffle Uygulaması

Masa seperatörü masalarda kullanılan ses yalıtım malzemesidir.Hem görüntü hem de ses ayırıcı özelliği ile bilinmektedir. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

İzmir Akustik Delikli Panel Uygulaması

İzmir Akustik Difüzor Panel Uygulaması

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri