Toplantı Salonu Ses Yalıtımı | Toplantı Salonu Akustik Panel Kaplama | Ses Kesici Akustik Kumaş

Toplantı Salonu Akustik Düzenleme

Akustik Düzenleme akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Toplantı salonu odası olarak kullanılması düşünülen odanın ses yalıtımı akustik düzenlemesi yapılmadan önce keşif yapılmalı ve odanın aldığı ses dalgalarının alanları tespit edilmelidir. Ses hem dışarıdan geliyor ve oda içerisinden dışarıya çıkıyorsa, her iki korumalı akustik düzenleme yapılması önerilmektedir. Kontroller yapıldıktan sonra işinde profesyonel olan ses yalıtım mühendislerimiz aracılığıyla kullanılması gereken malzemeler müşterilerimize önerilecektir.

toplanti_salonu_yanki_duzenlemetoplanti_salonu

Bu seçimle beraber toplantı odası akustik düzenleme ses yalıtımı yapılacak olan odanın yalıtım ücreti belirlenmiş olacaktır. Gürültüyü ve Akustik ortamda  sesi engellemek istediğiniz orana göre ses yalıtım ve akustik düzenleme  malzemeleri seçilmektedir. Yüksek performansa sahip koruma sağlamak istemeniz durumunda bariyerli ürünlere sahip ses yalıtım malzemeleri seçilmelidir. Bariyerli ses yalıtım malzemeleri kalın ve yoğun olmaktadır. Böylece toplantı odanızdaki seslerin emilme ve akustik katsayısı artacaktır.

toplanti_salonu_kumas_panel_kaplamatoplanti_salonu_ses_duzenleme
Toplantı salonu ses karışıklığını engellemek ve yankı oluşmaması istenildiğinde duvar, tavanlar akustik paneller, Baffle , Kanopi akustik Asma tavan malzemeleri kullanılarak, tüm sorunlar giderilebilir. Darbe emici özelliğe sahip kauçuk levha ile kauçuk tabana sahip akustik halılar kullanılırken, yankı oluşumunun önüne geçmek için akustik kumaş kaplı paneller tercih edilebilir.

toplanti_salonu-akustik-duzenlemetoplanti_salonu_sesyalitimi

Toplantı salonunuza hoş bir görüntü kazandırmak isterseniz, kumaş kaplı paneller, ve Tekno Touch Akustik Ürünlerimiz çeşitli renk ve modellere de sahip olmaktadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir