Akustik Ses Yalıtım Kumaşı | Ses Kesici Akustik Kumaş

Akustik Ses Yalıtım Kumaşı

Genel akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Ses yalıtımı malzemeleri arasında bulunan akustik kumaş, doğal reçine liflerinden yapılmaktadır. Darbelere de dayanıklılığı ile bilinen akustik kumaş yanmaz özellikte olmasıyla uzun ömürlü olan bir malzemedir.Yansıyan ses dalgacıklarını yumuşatarak çok fazla kişinin bir arada olduğu mekanlarda yapılan konuşmaları ya da müzikleri doğal algılama seviyesine indirilmesi akustik kumaş yalıtım malzemesi sayesinde mümkün olur.

Akustik kumaş panelAkustik kumaş kaplı panel

Renk seçeneği oldukça geniş olan akustik kumaş, kaplanacağı alanın rengine ve dekorasyonuna ayak uydurabilecektir. Yıpranma ve aşınma gibi kötü durumlarla karşılaşamayacağınız akustik kumaşlar aynı zamanda tozu ve kiri tutmamaktadırlar.Estetik bir görünüm sağlayan akustik kumaş, mekanda yankı oluşumunu engelleyerek kulağa hoş gelen ses tonunun ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.Renk seçeneğinin fazla olması her türlü mekanda kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Akustik kumaşKumaş kaplı panel uygulaması

Mekan içerisinde hava cereyanlarını, insan hareketlerini yutarak tok bir ses ortamının olmasını sağlamaktadır. Mekanda sigara içiliyor olması durumunda ise arka panele sigara geçişi mümkün olmamakta böylece kötü kokuyu hapsetmemektedir.
Akustik kumaş uygulanmadan önce montaj sıvası yapılır. Daha sonraysa yapıştırıcısı yardımıyla duvara monte edilir.

Akustik kumaş panel fiyatlarıAkustik kumaş fiyatları

Her mekanın duvarına göre büyüklüğü ayarlanmaktadır.Uygulama alanları geniştir; Spor kompleksleri, konferans salonları, sinema solanları, canlı yayın stüdyoları, tiyatrolar, kongre merkezleri, oditoryum, gösteri merkezleri, ses kayıt stüdyoları gibi mekanlarda ses yalıtımını sağlamak için akustik kumaş kullanılmaktadır.

Kumaş panelAkustik kumaş paneller

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri