Akustik Labirent Sünger | Yanmaz Labirent Sünger | Ses Kesici Akustik Kumaş

Akustik Labirent Sünger

Akustik Süngerler akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Akustik sünger modelleri ile aynı özelikleri taşıyan akustik labirent sünger sadece şekil olarak farklılık göstermektedir.Labirent sünger olarak adlandırılmasının nedeni ise şeklinden kaynaklanmaktadır. Labirent şeklinde görünüme sahip olan ses yalıtım ürünü, sesi emmektedir.

labirent-sunger-tavan-kaplama

Yanmaz özellikte olan akustik labirent sünger, yangın sırasında damlacık oluşturmamakta ve yangının yayılmasını engellemektedir.Bariyerli modele sahip olan labirent sünger ortamda akustiği düzenlemektedir.

renkli-akustik-labirent-sunger-foam-023

Renk seçeneği de bulunan akustik sünger çeşidi ortamda sesten dolayı oluşacak uğultuyu önlemektedir. Yüksek frekanslara sahip olan sesleri yalıtmak için bariyerli akustik labirent sünger çeşidi tercih edilmelidir.

labirent-sunger-tavan-kaplama

Piramit, spesiyal, düz ve yumurta gibi çeşitleride bulunmaktadır.
Akustiğin düzenlenmesi gereken mekanlarda kullanılarak sesin kalitesi artacak ve ses sorunları engellenerek istenilen düzeyde olacaktır. Sesin giriş ve çıkışıyla beraber akustik düzenlemeleri de yapmaktadır.

akustik-labirent-ses-yalitim-sungeri-4
Kullanma alanı oldukça geniş olan akustik labirent sünger ses kayıt odası, reji odası, sinema salonu, müzik odası, stüdyo, toplantı odası gibi akustiğin düzenli olması gerektiği ortamlar için tercih edilmektedir.
Kaliteli bir ses oluşumunu sağlayan ses yalıtım ürünü solid yapıştırıcı aracılığıyla istenilen bölgeye yapıştırılmaktadır.

akustik-labirent-ses-yalitim-sungeri-44

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri