Akustik Spesiyal Sünger | Yanmaz Spesiyal Sünger | Ses Kesici Akustik Kumaş

Akustik Spesiyal Sünger

Akustik Süngerler akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Akustik ses yalıtım malzemeleri çeşitlerinden olan spesiyal sünger özel olarak üretilmektedir.Malzemesinin içeriği en yüksek standartlara göre üretilmiştir.Akustik spesiyal sünger yapısında poliüretan malzeme bulundurmaktadır.Yanmaz özellikte olması en büyük avantajlarından birisidir.Yüzde 70 ile Yüzde 80 arasında bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

spesiyal-sunger1

Diğer akustik modellere göre yüzde 20 daha yüksek ses emilimi yapmakta olan spesiyal sünger, açık gözeneklere sahiptir ve ses yutma özelliğine sahip malzemeden üretilmiştir.

20140522_172816

Özel olarak renk seçeneklerine sahip olmamakla beraber, istenildiği taktirde sprey boyayla boyanabilmektedir.Akustik ortam yaratılmak istenen tüm ortamlarda kullanılabilmektedir.Uygulamasının yapıldığı alanlarda ses yalıtımı sağlayarak, ortam akustiğini düzenlemekte ve gürültünün emilmesini sağlamaktadır.Akustik spesiyal süngerin bariyerli modeli bulunmaktadır.

spesiyel-akustik-sunger

20140404_152850

Kullanım alanlarına değinmek gerekirse; stüdyolar, radyo kanalları, televizyon kanalları, makine daireleri, toplantı salonları, tiyatroyla sinema salonları, konferans salonları gibi kalabalık insan gruplarının olduğu yerlerde ve kazan daireleri, asansörde tercih edilebilir.

IMG_0324

Spesiyal sünger neme karşı dayanıklı ve küflenme oluşumu yapmayan akustik sünger çeşitlerinden biridir.Spesiyal sünger solid yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır.
Esnek bir yapıya sahip olması sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri