Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri |Duvar Ses Yalıtım Paneli | Ses Kesici Akustik Kumaş

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri

Akustik Ses Yalıtım Panelleri akstk Okuma Süresi: 3 Dakika

Kumaş Kaplı Duvar Panelleri; Slotlu tavan karolarında hem dekoratif bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamakta hem de iç mekanda ses emisyonunu mümkün kılmaktadır. Uygulanacak mekanda akustik ihtiyaca göre ses yutucu ve yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot çalışması, arka yüzeyde akustik kumaş ile ses yastığı görevi üstlenen yalıtım malzemesi destekli duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Mdf-lam, duvar kaplamalı, cilalı veya lake boyalı olarak uygulama yapılabilen kumaş kaplı duvar panelleri yüksek yoğunluklu yaş yünü levhadan yapılarak yangın dayanımı destekli üst düzey bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Kumaş Kaplı Duvar Paneli UygulamasıAkustik Duvar Paneli

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panel ‘lerin ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı, yüksek yoğunlukta ki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş kenarları farklı renklerde darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm. dönmektedir.İstenilen renklerde Akustik Kumaş Duvar Paneli üretilmektedir.Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün.

Akustik Kumaş Kaplı Duvar PaneliAkustik Kumaş Kaplı Panel

Ortamdaki ses kalitesini en üst noktaya çıkaran malzeme maksimum akustik sağlama kapasitesiyle mekanın yankı ve eko gibi ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Ön ve arka yüzeyinde cam tülü kaplı levhalar yüzeyi ve düşey kanallı kenarlarında darbeye dayanıklı farklı renk seçenekleriyle kumaşla kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direkt şekilde profil destekli veya gizli şekilde kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Kumaş Kaplı Duvar PaneliAkustik Duvar Paneli Uygulaması

Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz.. Akustik ses düzenlemede kullanılan malzemeler arasında en çok tercih edilen akustik ses yalıtım ürünüdür. kullanıldığı mekanda dekoratif görüntüsünün yanısıra akustiği düzenler ekolanmayı önler ses karışıklığı problemlerini ortadan kaldırır.

Ana Malzeme : 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha.

Ebatlar:  600 × 600 mm, 600 × 1200 mm, 600 × 1800 mm, 600 × 2400 mm, 600 × 2700 mm, 600 × 3000 mm, 1200 × 1200 mm, 1200 × 1800 mm, 1200 × 2400 mm, 1200 × 2700 aa, 1200x3000mm

Kalınlık : 20-40 mm

Kenar Detayı : Düz ve güçlendirilmiş.

Akustik NRC değeri : 0.95-1.00 aralığındadır.

Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Uygulama Şekli:  Yapıştırma/Görünür Profil / H-Profil

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri