Kumaş Kaplı Akustik Tavan Panelleri | Tavan Ses Yalıtım Panelleri | Ses Kesici Akustik Kumaş

Kumaş Kaplı Tavan Panelleri

Akustik Ses Yalıtım Panelleri akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Kumaş kaplı tavan paneli adından da anlaşılacağı gibi tavanlarda akustik düzenleme, yankı ve eko kesici malzeme olarak kullanılmaktadır. Bu panellerin değiş ebatlarda ve farklı renklerde üretilebilmektedir. Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.

Kumaş Kaplı Tavan PaneliAkustik Kumaş Tavan Paneli

Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.Kumaş kaplı paneller, çevresel faktörler nedeniyle oluşan gürültünün emilmesi, sesin yutulması ve dekoratif bir görünüm elde edilmesiyle tercih edilen ses izolasyon malzemeleri arasındadır. Akustik bir ortam yaratılmak istenilen mekanlarda yankılanma problemlerinin çözülmesi için akustik kumaş kaplı tavan panelleri kullanılmalıdır. Panellerin üzerinde kullanılan kumaş solmaya ve yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.Aşınma gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız kumaş kaplı paneller renk ve model çeşitliliğine sahiptir.

Akustik Kumaş Kaplı Tavan PaneliKumaş Kaplı Tavan Paneli Uygulaması

Kumaşlarımız isteğe bağlı olarak yangın geciktirici özellikte üretilmektedir.

Ön yüzeyi akustik kumaş denilen yanmaya karşı dayanıklı ve solma yapmıyacak şekilde üretilen akustik kumaş ile kaplıdır içi ise cam yünü ile kaplıdır bu sayede yankıyı ve ekoyu en aza indirgemek için üretilen akustik ses izolasyon malzemelerinden biridir.

Akustik Tavan PaneliAkustik Kumaş Tavan Kaplama

Kumaş kaplı tavan panelleri stüdyo, müzik odası, reji, kayıt odası ve ofis gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir.Bunun nedenlerinden biri ise akustik düzenleme ve dekoratif olmalarıdır. Bundan dolayı sık sık karşınıza çıkabilir. Uygulaması oldukça basittir.

Kullanım alanları; Toplantı salonları, Konferans salonları, Müzik odaları, Derslikler, Anfiler,  Yemekhaneler, Spor merkezleri, Açık ofisler, Çağrı merkezleri, Fuar alanları, Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir, Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri