Masa Seperatörü |Masalar Arası Akustik Masa Seperasyon Panelleri | Ses Kesici Akustik Kumaş

Masa Seperatörü

Akustik Ses Yalıtım Panelleri akstk Okuma Süresi: 2 Dakika

Masa Seperatörleri Genel olarak ofis ortamlarında bulunduğu mekanın dokusuna uygun olarak özel üretimle müşterilere sunulan akustik masa seperatörü, yüksek kaliteli yalıtım sağlar. Kolay montajı ile kullanıcıların da rahatlıkla uygulayabileceği akustik masa seperatörü, farklı model seçimleriyle piyasada yerini almaktadır. Cam, kumaş, melamin malzemesi ve jaluzi olarak da örneklerine rastlayabildiğimiz akustik masa seperatörü, açık ofis sistemlerinin vazgeçilmez yalıtım malzemelerinden birisidir.

Akustik Masa Bölücü SeperatörMasa Bölücü Seperatör

Masalar arası ses yalıtımında kullanılan seperatörler ve modüler seperasyon sistemlerinin tümünde konumlandırmak için hesaplamalar da yapılabilir. Ses yalıtım firmalarına danışarak profesyonel çözümler üretilebilir. Ekip çalışmasının daha verimli olabilmesi için deneyimli bir alt yapı çalışması gerekir.

Masa Seperasyon UygulamasıMasa Seperatörü

Elektronik ve bilgisayar sistemleri için ortaya çıkan görsel problemlerinin çözümünde de sıklıkla tercih edilen akustik masa seperatörü, kablolama yapabileceğimiz akstlar ve baza sistemlerinde, dosyalık ve notlarda, priz koyabileceğiniz nesnelerde, cd’lik ve benzeri alanlarda diğer aksesuarlarla birlikte de kullanılabilir. Çalışma alanlarının daha verimli kullanılmasını sağlayan akustik masa seperatörü çağrı merkezlerinin de vazgeçilmez yalıtım malzemelerindendir.

Akustik Masa Seperasyon UygulamasıOfis Masa Seperatörü Uygulaması

Birkaç metrekare alanda birden çok çalışanın olabileceği, sürekli ses bulunan ortamlarda ihtiyaç duyulan yalıtım malzemeleri arasında yüksek performans sunan akustik masa seperatörü, ses problemlerini minimize eder. Kabloların problemsiz ve dağınık yerleşimini de farklı çözümler doğrultusunda engellenmesine olanak sunan akustik masa seperatörleri, ses standartlarına ulaşmada büyük önem taşır.

Akustik Masa SeperatörüAkustik Masa Seperatörü Uygulaması

Ana Malzeme
95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.

Kenar Detayı
Özel üretim, dekoratif aluminyum profil ile çerçevelendirilmiş.

Ebatlar
İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Kalınlıklar
20-40mm

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri