Bass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik Sünger | Ses Kesici Akustik Kumaş

Bass Trap Sünger

Akustik Süngerler akstk Okuma Süresi: 1 Dakika

basstraplar Akustik süngerlerden imal edilen alt frekans problemlerini çözmek için kullanılan Bass Trap süngerler en çok tercih edilen ses yalıtım malzemelerindendir. 50 Hz’in altındaki tüm seslerin düzenlenmesinde faydalı olan bass trap süngerler adeta bir bas tuzağıdır.Poliüretan süngerler için müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı formlar kazandırılarak da üretilen bu yalıtım malzemesi, çoğunlukla tavan köşelerinde ve duvarlarda kullanılmaktadır.

1A9C02E6C85A31FA8B605EB05828DEE3

Farklı yoğunluk ve çeşitli renklerde üretilen bass trap süngerlerin uygulaması çok kolaydır. Evlerinizde ve bass düzenlenmesini yapmak istediğiniz yerlerde kendiniz de özel yapıştırıcılarla uygulayabilirsiniz. Son derece etkili bir şekilde bass düzenlemesi yapar.

brace_lenrd_avicoustic-flexi-a50-panel-14
Akustik olarak odadaki bas problemlerini çözmek için yapılan uygulamalar oldukça zordur.Fakat özel olarak imal edilen bass trap süngerler zor olan bu işlem için en ideal yalıtım malzemelerindendir.Müzik seviyesinin yüksek olduğu yerlerde, kişisel alanlarınızda rahatlıkla bass trap süngerleri tercih ederek rahatsızlık veren bas akustiğini giderebilirsiniz.

bass-kapani-bass-trap-tutucu-sunger-005

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri