Kanopi Akustik Tavan Paneli | Kanopi Sarkıt Yüzer Tavan | Ses Kesici Akustik Kumaş

Kanopi Tavan Paneli

Akustik Ses Yalıtım Panelleri akstk Okuma Süresi: 1 Dakika

Kanopi asma tavan paneller,  akustik kumaş ile ses yalıtım malzemelerinden ( akustik sünger ve taşyünü levha) son derece yüksek ses emilim gücüne sahip malzemelerden üretilmiştir. Ses  geçişini engelleyen yapı malzemeleri ve ses dalgalarını yüzeyinde sönümlenerek eko ve yankıyı önleyen akustik kumaştan oluşan bu ürün yüksek performanslarda ses yalıtım ve izolasyonu sağlamaktadır.

Kanopi Tavan PaneliKanopi Tavan Paneli Uygulaması

Çok geniş uygulama alanına sahiptirler. Montajı askı aparatları ile tavana yapılır. Hoş görünüm sağlayarak  ortamın ses izolasyonunu sağlar. Kanopi asma tavan panelleri, akustik kumaş kullanıldığı için yanmaz özelliktedir.

Toplantı Odası Kanopi Panel UygulamasıKanopi Panel Uygulaması

Akustik Kanopi PanelKanopi Panel

Dökülme ve tüylenme göstermez. Oldukça geniş alanlarda kullanılan kanopi asma  tavan paneller;  müzik odaları, stüdyolar, dj kabini, hastane, okul vb. uyugulama alanlarında uygulanabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı ses yalıtımı akustik panel akustik panel akustik panel akustik panel ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri ses yalıtım malzemeleri